אודות

משכנות אורבניקה הינה חברה המהווה שותפות של שתי חברות נדל"ן יזמיות ותיקות, "נוב אחזקות" ו"רן אלי", הפועלות יחד מאז 1999.

קבוצת "נוב" בבעלותו וניהולו של מולי רבינא, קיימת משנת 1987. היא מהווה חלק מ- Rabina Properties שיסד אביו, זרובבל רבינא, לפני למעלה מחמישים שנה ופועלת בעיקר בארצות הברית בתחומי נדל"ן שונים.

מולי ומיקי רבינא, בניו של זרובבל רבינא, מנהלים ו/או בעלים של למעלה ממיליון מטרים מרובעים של נכסים המתפרשים על 17 מדינות ברחבי ארה"ב, באירופה ובישראל וכן מתמחים בפעילות ייחודית בתחום חוות שרתי מחשבים. פעילות הקבוצה כוללת: בנייני משרדים באור יהודה ובתל אביב המושכרים לחברות היי – טק וחברות כגון בנק הפועלים וחברת החשמל. כמו כן בבעלות החברה נכסים מניבים רבים ומגוונים בארץ ובחו"ל.

חברת "רן אלי" קיימת מאז 1999. החברה הוקמה על-ידי זהר גפני, קבלן בניה במקצועו שעבד כקבלן
ביצוע במשך כ-25 שנים. כקבלן מבצע בנה ושיפץ זהר מבנים בהיקפים נרחבים לרבות בתי ספר,
גני ילדים וסניפי קו-אופ. כמו כן ביצע גפני פרוייקט בנייה ייחודי של הקמת מרכזה הלוגיסטי של
חברת UMI, סמוך ליישוב שוהם. בבעלות חברת "רן אלי" ומנהלה זהר גפני מספר נכסים מניבים: מבני משרדים, בית אבות, מבני מסחר ועוד.

השותפות בין שתי החברות יצרה סינרגיה שתרמה לבניה באיכות בלתי מתפשרת, תכנון וניהול מקצועיים, יציבות כלכלית וחסינות פיננסית, הכל תוך שמירה על הערכים אותם חרטה משכנות אורבניקה על דגלה: אמינות, יושרה, איכות ואדיבות.

משכנות אורבניקה מקפידה לעבוד בשיתוף עם חברות בנייה מבצעות מהרמה הגבוהה ביותר בישראל.

"משכנות אורבניקה", חברת בניה יזמית מובילה, הקימה בנייני מגורים בכפר סבא, פתח תקווה, תל אביב-יפו, חולון וראשל"צ. כיום מקימה החברה פרוייקט בניה חדשה של ארבעה בנייני מגורים מיוחדים במינם בשכונת כפר סבא הירוקה, ונמצאת בשלבי תכנון מתקדמים של מספר פרויקטים נוספים: פרוייקט מגורים בשכונת הדר גנים פתח תקווה, פרוייקט בניה נוסף בשכונת כפר סבא הירוקה ו-4 בניינים ביפו. בסה"כ יזמה החברה עד היום מעל 700 יחידות דיור המצויות בשלבי תכנון וביצוע שונים.

אודות משכנות אורבניקה

החזון שלנו

משכנות אורבניקה הינה חברת בניה המתמחה בבנית מבנים למגורים.

אנו באורבניקה שרטטנו לעצמנו מתווה בנייה מהמקצועיים, המוקפדים והיצירתיים בקרב חברות בניה בישראל.

אורבניקה הינה חברת בניה המחוייבת לבניה יוקרתית ולמבנים ארכיטקטוניים חדשניים הנשענים על טכנולוגיה מתקדמת בידיהם של מיטב בעלי המקצוע, לעשייה בסטנדרטים גבוהים ולשימוש בחומרי גלם איכותיים.

החזון שלנו הוא קיום חברת בניה אשר שואפת לבנייה בת קיימא, המאפשרת ניצול יעיל וחסכוני של משאבים. זאת באמצעות בנייה "חכמה" ושימוש במערכות מתקדמות, כנהוג בקרב חברות בניה מהשורה הראשונה.

אתם יכולים אתם להיות בטוחים באורבניקה שהינה חברת בניה השמה דגש מיוחד על הלקוחות שלה. כחברה שפעילותה לטווח ארוך, אנו מקפידים על העשייה שלנו באופן הפרטני ביותר , כך שהדיירים שלנו ישארו מרוצים – וכל כן אנו קשבים תמיד לצרכי הדיירים, גם לפני הבנייה ובמהלך התכנון, וגם לאחר סיום הפרויקט.

אנו תמיד רואים את עצמנו בצמרת של חברות בניה בישראל, וככזאת אנו פועלים תמיד תוך שמירה על ערכי הליבה אותם חרטנו על דגלנו: אמינות תמידת, יושרה מקצועית, איכות בלתי מתפשרת, אדיבות ללא גבול , ויצירתיות פורצת גבולות.

משכנות אורבניקה - אודות

איתנות פיננסית

קבוצת משכנות אורבניקה נהנית מיציבות פיננסית המבוססת על הון עצמי ויכולות כלכליות.
משכנות אורבניקה מקפידה לנהל את עסקיה בשיתוף פעולה צמוד עם מספר בנקים גדולים בישראל.

שמם של החברה ומנהליה הולך לפניהם בכל הנוגע לאמינות, יושרה, מקצועיות ואיכות הבאים לידי ביטוי בשביעות רצונם של מאות לקוחותיה בעבר ובהווה.

חוסנה הכלכלי ואיתנותה הפיננסית של משכנות אורבניקה, מאפשרים לה לבנות דירות ובניינים באיכות הגבוהה ביותר ולהעניק ללקוחותיה את התמורה הטובה ביותר לכספם – דירות במיקומים מעולים ומפרט טכני עשיר, היוצרים יחדיו חוויית מגורים מיוחדת במינה.